Hakkımızda
Mimayris
Kalitenizi Belirler

Bugünün ve yarının ihtiyaçlarına hitap eden projeler, fikirler ve tasarımlar ortaya koyan Mimayris, sizlere kaliteli ve sağlıklı yaşam alanları sunma gayretiyle durmadan çalışmaktadır.

Gelişen ve değişen teknolojiyi takip ederek, alanında uzman mimar ve mühendislerden oluşan ekibimizle özgün ve özverili projeler geliştirerek hem yeni yaşam alanları tasarlamakta hem de ihtiyaçlarınızı karşılama potansiyeli zayıf cazibesini kaybetmiş yaşam alanlarını, baştan tasarlayarak hayatınıza yeni renkler sunmaktayız. Tüm bilgi birikimini mimarlık alanında ki yeni gelişmelerle destekleyerek yarının ihtiyaçlarını bugünden karşılama amacı içindeyiz.

Mimayris olarak önceliğimiz, misyon&vizyon doğrultumuzdan hiç şaşmamaktır. Başarma azmi, dürüstlük, müşteri memnuniyeti, küreselleşme ve topluma katkıda bulunmak Mimayris’in temel değerleri arasında yer alırken kurumsal stratejilerinin itici güçlerinden birini oluşturur.

Ortaya çıkardığımız her işte sanatçı dokunuşunu katarak, doğaya ve insana hitap eden projeler oluşturma amacıyla sınırları zorlayan tasarımlarla her zaman için geleceğe yatırım yapıp yarınlara imza atma çabası içindeyiz. Mimarlığın özgün ruhunu kaybetmeden, mimariye ve mimari tasarıma dünya çapında katkıda bulunmak ve mimarlık sektöründe öncü firmaların başında yer almak her zaman önceliğimiz olacaktır.

Yüksek standartlı hizmet ve malzemelerle müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkaran, müşterilerinin fikirlerine, zamanına ve haklarına saygı duyan, insanlığa, doğaya ve evrensel değerlere olan sorumluluklarını titizlikle yerine getirme gayretinde olan Mimayris olarak bizler, daime üstlendiğimiz projelere ve mimarlığa fark katacak sağlıklı yaşam alanları oluşturmanın çabası içinde olacağız.

 

Sarullah Demirel-Kurucu Mimar

300
300
İş
ortağımız
120
120

arkadaşımız
10
10
mimari projemiz
Profesyonel Proje
Akış Süreci
Projelerimizi aşağıda belirtilen hususlara göre ilerletmekteyiz detaylı bilgi almak için bizi arayın.
Kabul edilen iş hakkında gerekli veriler işverenden alınır veya bu verilerin değerlendirilmesi için gerekli izin işverenden istenir. Toplanan verilerle çevresel etkiler ve ilişkiler değerlendirilir.
Toplanan veriler ışığında senaryolar kurgulanır, varsayımlar üzerinden en uygun mekânsal ilişkiler tespit edilir ve temel tasarım kararları alınırak öneri projesi hazırlanır.
Öneri projesinin kabulünden sonra diğer disiplinlerle koordinasyon sağlanarak uygulama projeleri hazırlanır.
İş takvimine, belirlenen tasarım kararlarına ve ihtiyaç programına uygun hazırlanarak proje işverenin kabulüne sunulur.
Mutlu Müşterilerimiz
Tüm Projeleri Görüntüle
Ömer Faruk S.

İnsanın iyiki dediği anlar olur işte Mimayris Proje ile tanışmam da onlardan biri. İnsana güven veren ve emin ellerde olduğunu hissettiren Mimayris Proje ile hayallerinize bir adım daha yaklaşıyorsunuz. Proje aşamasında her yönüyle bizi

Ömer Faruk S.
Ömer Faruk S.
Tamamlanan Proje Sorumlusu