Mimarlık
Mimayris
Özgün tasarım

Kaliteli ve sağlıklı yaşam alanları tasarlamak ve inşa etmek için yola çıkmış olan Mimayris, her ölçekte ki kentsel tasarım, karma kullanım, konut, ticari, ofis, konaklama, eğitim, araştırma, kamu, kültür ve endüstriyel yapıların tasarım ve projelendirilmesinde gerçekleştirmiş olduğu hizmetlerle ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olacaktır.

         i.            Konsept Tasarım: Mimayris; tasarımlarında fonksiyonelliği, esnekliği ve müşterinin isteklerini projelerinin ayrılmaz ilkeleri olarak kabul etmektedir. Mimar ve iç mimarlarımız insanın ve doğanın gereksinimlerini gözeterek daima çevresiyle ilişki kurabilen tasarımlar ortaya koymaktadır.

       ii.        Uygulama Projesi: Mimayris; müşterilerinin istekleri doğrultusunda her türlü mimari tasarımın hayata geçirilmesinde deneyimli elektrik mekanik ve inşaat mühendislerinden oluşan uzman çözüm ortaklarıyla en iyi ve en güvenilir kalite noktasında uzlaşarak, üstlendiği projeleri zamanında ve kusursuz olarak teslim eder.

     iii.       Danışmanlık: Mimayris; tüm mimari ve inşaat projelerinin proje yönetimini, Sarullah Demirel liderliğinde ve misyonu gereği müşteri memnuniyeti ilkesini ön planda tutarak üstlenmektedir.

300
300
İş
ortağımız
10
10

arkadaşımız
120
120
mimari projemiz
Profesyonel Proje
Akış Süreci
Projelerimizi aşağıda belirtilen hususlara göre ilerletmekteyiz detaylı bilgi almak için bizi arayın.
Kabul edilen iş hakkında gerekli veriler işverenden alınır veya bu verilerin değerlendirilmesi için gerekli izin işverenden istenir. Toplanan verilerle çevresel etkiler ve ilişkiler değerlendirilir.
Toplanan veriler ışığında senaryolar kurgulanır, varsayımlar üzerinden en uygun mekânsal ilişkiler tespit edilir ve temel tasarım kararları alınırak öneri projesi hazırlanır.
Öneri projesinin kabulünden sonra diğer disiplinlerle koordinasyon sağlanarak uygulama projeleri hazırlanır.
İş takvimine, belirlenen tasarım kararlarına ve ihtiyaç programına uygun hazırlanarak proje işverenin kabulüne sunulur.
Mutlu Müşterilerimiz
Tüm Projeleri Görüntüle
Ömer Faruk S.

İnsanın iyiki dediği anlar olur işte Mimayris Proje ile tanışmam da onlardan biri. İnsana güven veren ve emin ellerde olduğunu hissettiren Mimayris Proje ile hayallerinize bir adım daha yaklaşıyorsunuz. Proje aşamasında her yönüyle bizi

Ömer Faruk S.
Ömer Faruk S.
Tamamlanan Proje Sorumlusu